Prosinec 2009

Spřátelil by někdo bločká? =D

9. prosince 2009 v 9:46 | správce |  *nezařezené*
Tak je takovej chudák samotnej.. Pláče po nocích, protože nemá karamády xD
Tak bych se chtěla zeptat esli by někdo nebyl jeho eSBéééé?? =D

Prosím =) i za Jeho =D

Sorry, padám... xD

8. prosince 2009 v 20:31 | správce |  *nezařezené*
nic nepřidám =D jsem líná až to hezký není =D

Pozor, Pozor... Vánoce se blíží.. =o)

8. prosince 2009 v 20:05 | správce |  *nezařezené*
No to snad ani není možný. Takhle brzo. Opravdu se mi zdá, že ten rok nějak moc rychle utekl. No Vánoce ,,hurá", ale kde je sníh? No POZOR u nás dnes padal SNÍH =) Byla jsem z toho strašně moc nadšená. Neudržel se =( tak jak rychle padal, tak rychle roztál =( Zítra jakmile se probudím, tak se podívám z okna.. Prostě se nemůžu dočkat.. jak malé dítě =D

Taky jsem zvědavá kde budu na Silvestra. Doufám, že nezůstanu zase doma se ,,starouškama" neboli rodičema xD No, ale asi to tak dopadne. Nikdo neřikal jestli bych měla čas... a vtírat se druhým opravdu nehodlám.. =( DOST =) na to je času dost (no, ani moc ne...)

Přemejšlím co si dneska pustím za film.. =D Mimochodem, zítra jdu k doktoru ,,hurá?" a ve čtvrtek snad už do školy. Ne že by se mi tam chtělo. To ani náhodou, ale už jsem doma moc dlouho. Potřebuju lidi kolem sebe, srandu, drby, kluky, kámošky, kecy, vtipy.. aa všechno =D

Nevím, co sem ještě dneska přidám, ale díky skupině na FB jsem narazila na super zamilované obrázky =) Jako by toho nebylo málo všude po jiných blozích, ale strašně se mi líbí.. =))))

Facebook mania =D

8. prosince 2009 v 19:46 | správce |  *nezařezené*
Neříkejte že jste si ještě nezaložili profil na FB. =D FB nejrozšířenější, opravdu fascinující jak hodně lidí po celém světě toto využívá =)

A proto se ptám.. Jste zaregistrovaní na FacaBooku?? =)

-Já ano.. =) řeknu Vám: je to moje nejoblínenější stránka.. =D
Dokážu tam strávit klidně celý den.. A proč ne? =)

Založila jsem si tam dokonce i skupinu =D a to když jsem po dlouhém boji zjistila jak se to vůbec dělá... ano, ano jelito se ve mě nezapře =D Tak jestli máte FB tak se přidejte.. jmenuje se:

Když ji/ho miluješ, není co řešit.. =)
Den za dnem.. =)

7. prosince 2009 v 12:34 | správce |  *nezařezené*
Fajn.. Jsem doma.. už od úterý.

Proč když si člověk něco plánuje, tak se musí všecko pokazit. 14 dní si plánuju zábavu a ,,bum" --nic--.. Prej jsem podle doktora nemocná. Zajímavé je, že mi skoro nic není. Jen teplota do 37.5, ale to je nic. Jasně.. včera jsem přemluvila mamku a spolu s jejíma kamarádkama jsem jela na HANKY PANKY travesti show. Můžu říct... že jsem si to opravdu užila. Řekněte, kdo by se nesmál kdyby viděl muže převlečené za slavné zpěvačky. Brečela jsem smíchy.

I´m in love. Ne, tohle těžko dopadne dobře. Nevěřím si, vůbec, naprosto ne, ne.. =)

Na dnešek mám naplánovanou kadeřnici. To jsem teda zvědavá jak tohle dopadne. Dufám že budu vypadat jako člověk a ne jako zjev, kterému se podobám na 1OO%. No budu doufat že se to změní =) Zrovna sleduju film, kterej jsem si pustila. Jmenuje se Pan Božský neboli Dokonalý chlap alias
Pefect man.. Už jsem ho viděla, ale nemám co dělat.

V sobotu mám věneček. Jsem zvědavá jak všechno to dohromady bude. Mám půjčené šaty, koupila jsem rukavičky, čelenku :) hezký botky, půjdu dneska ke kadeřnici, v sobotu na kosmetiku na nalíčení =) nějaký ten výtvor z vlasů zvládnu sama =) už se těším.. =D no to bude sranda teda, tak já běžím koukat na filmek... tak se tu mějte perfektě =)